Program

Klikając na aktywną nazwę wydarzenia możesz zapoznać się z krótkim opisem interesujących Cię wydarzeń.

WRZESIEŃ

1.09 SB 18:00-20:00 Po mejKiNg – Warsztat Miejski Wernisaż Melina
7.09 PT 18:00-20:00 Lampiony z Warsztatem – Alicja Losza Warsztaty Melina
14.09 PT 18:00-20:00 Po mejKiNg – Warsztat Miejski Finisaż Melina
19.09 ŚR 17:00-19:00 Z niepełnosprawnością na ty – Agnieszka Filipkowska Wykład Perełka
22.09 SB 16:00-18:30 Dać i zyskać – LAOS SOS  Warsztaty Zamkowa
24.09 PN 17:00-19:00 Biochemia stresu – Halina Kacprzak Wykład Biblioteka
26.09 ŚR 11:00-12:30 Neuroaerobik – wydobądź swój potencjał  – Marta Prajsnar Wykład Zamkowa
28.09 PT 18:00-20:00 Artyści CIS na 25 lat – wystawa (Urszula Tatrzańska, Helena Szuba, Józef Szuba, Zuzanna Dębkowska, Joanna Guszta)+ Koncert  Zespołu Piosenki Aktorskiej Wernisaż SAR
29.09 SB 11:00-14:00 Robimy książkę – Joanna Guszta Warsztaty SAR

PAŹDZIERNIK

3.10 ŚR 11:00-12:30 Ajurweda – wiedza o życiu  – Ewa Bobrowska Wykład Zamkowa
4.10 CZ 18:00-20:00 Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Natalia Białowąs Wykład SAR
5.10 PT 18:00-20:00 Tańce w kręgu – Joanna Sarré Warsztaty SAR
6.10 SB 11:00-14:00 Warsztaty plastyczne Collage – Urszula Tatrzańska Warsztaty SAR
9.10 WT 17:00-19:00 Japonia od Shinkansen do bogów jezior i drzew – Tadeusz Grabowiecki Wykład Willa Caro
10.10 ŚR 11:00-12:30 Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Natalia Białowąs  Wykład Zamkowa
11.10 CZ 18:00-20:00 Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet – Natalia Białowąs Warsztaty SAR
12.10 PT 11:00-12:00 Joga międzypokoleniowa – Ewa Bobrowska Warsztaty Studio Jogi
    17:00-20:00 Wikliniarstwo gazetowe – Joanna Sarré, Alicja Losza Warsztat SAR
   19:30- 20:30 Joganidra – głęboka relaksacja – Ewa Bobrowska Warsztaty Studio Jogi
13.10 SB 10:00-13:00 Tai Chi – Iwona Wojciechowska, Antoni Żoczek Warsztaty SAR
16.10 WT 17:00-19:00 Makgajwerowskie Warsztaty – Leszek Losza i Joanna Sarré Warsztaty SAR
17.10 ŚR 11:00-12:30 Joga – droga do samopoznania i rozwoju – Ewa Bobrowska Wykład Zamkowa
   18:00-20:00 Artyści CIS na 25 lat – wystawa + koncert Jana Opielki Finisaż SAR
20.10 SB 18:00-20:00 Wieczór z piosenką aktorską – Zespół Piosenki Aktorskiej Koncert Zamkowa
    18:00-20:00 Wystawa jednego obrazu Wernisaż Zamkowa
24.10 ŚR 11:00-12:30 Ośmiostopniowa ścieżka jogi – droga do wolności – Krystyna Kozikowska-Koppel Wykład Zamkowa
25.10 CZ 18:00-20:00 Turet – od Maratonu po Syberię – Mirek Żochowski  Prelekcja SAR 
27.10 SB 16:00-18:30  Dać i zyskać  – LAOS SOS   Warsztaty  Zamkowa

LISTOPAD

7.11 ŚR 11:00-12:30 Rozmowy o śmierci i umieraniu – Krystyna Kozikowska-Koppel Warsztaty Zamkowa
10.11 SB 16:00-18:30 Dać i zyskać – LAOS SOS Warsztaty Zamkowa
13.11 WT 17:00-19:00 Zagubieni w świecie informacji. Młodzież wobec demokracji – Jerzy Jakubiec Wykład Willa Caro
14.11 ŚR 11:00-12:30 Sesja narzekania i koncert życzeń – Krystyna Kozikowska-Koppel Warsztaty Zamkowa
16.11 PT 19:00-20:30 Czytanie Gombrowicza – UP Scena Spektakl Zamkowa
17.11 SB 18:00-19:30 Kabaret improwizowany – robIM PROjekt Spektakl Stara Kotłownia
19.11 PN 17:00-19:00 Przeciwutleniacze w profilaktyce zdrowotnej – Halina Kacprzak Wykład Biblioteka
23.11 PT 19:00-21:00 Dziady cz. II – Teatr Edukacji AnoGramy Spektakl Aula
24.11 SB  18:00-20:00 Wieczór poezji śpiewanej – Zespół Piosenki Aktorskiej Koncert Zamkowa

MIEJSCA WYDARZEŃ

Melina – Galeria – ul. Częstochowska 16

Perełka – Filia GCOP – ul. Studzienna 6

Biblioteka – Filia 1 MBP  – pl. Inwalidów Wojennych 3

Zamkowa – Kawiarenka Zamkowa – ul. Bankowa 11 (obok Zamku Piastowskiego)

SAR – Stacja Artystyczna Rynek – Rynek 4-5 (nad Empikiem)

Willa Caro – Muzeum Willa Caro – ul. Dolnych Wałów 8A

Studio Jogi – Studio Jogi Anahata – Pl. Inwalidów Wojennych 16-18/5

Stara Kotłownia – Teatr – MDK ul. Barlickiego 3

Aula – Filia GCOP – ul. Barlickiego 3

Na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY.